עורך דין גירושין

אם הנכם חושבים על פרידה או על גירושין, הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות, הנו להתייעץ עם עורך דין גירושין. בבחינת סוף מעשה במחשבה תחילה.

בטרם תגבירו את הלהבות, כפי שעלול לקרות ברגע של התלהטות רגשות ותמצאו את עצמכם בדרך חד סטרית ללא אפשרות לפניית פרסה, מומלץ לכם לפנות לעורך דין לגירושין לייעוץ ראשוני, על מנת שתדעו את זכויותיכם. גם אם אתם משוכנעים, כי אין צורך לעשות כל צעד משפטי, וכי זכויותיכם ממילא מובטחות עפ”י החוק, רצוי לשמוע זאת במפורש מפיו של עורך-דין הבקיא בחומר.

עצם הרעיון לעבור את התהליך הקשה של גירושין, או אפילו רק של פרידה שבהסכם – ללא ייעוץ או ייצוג של עו”ד לגירושין – דומה לקפיצה לתוך ים סוער ללא גלגל הצלה. האמינו לי, כי מניסיוני הרב כעורכת דין לגירושין אני יכולה להוכיח שהסכנה והסיכון אינם מדומים כלל ועיקר.
יש פעולות משפטיות שניתן לבצען ללא ליווי צמוד של עורך דין גירושין. לא כשמדובר בגירושין או פרידה לאחר חיים משותפים. כאן בשום תנאי ומצב לא נכון לוותר על פניה אל עו”ד גירושין.

ייתכן, שבתוך הייעוץ הראשוני בפגישה אתי יתברר, כי בעזרת כמה פגישות קצרות ניתן יהיה להגיע להסכם גירושין, או להסכם “שלום בית ולחלופין גירושין” (ראו כתבה באתר). אז, אם תרצו, אשמח ללכת אתכם יד ביד לכל אורך הדרך – בין אם אייצג אתכם מול הצד השני בהליך המשפטי, בין אם באמצעות גישור. כן, אם תבחרו לאחר הייעוץ הראשוני בתחזוקו של קשר הנישואים, גם אז כדאי לכם להיעזר בכישורים ובניסיון העשיר של עורך/עורכת דין לגירושין, כדי להגיע להסכם של “שלום בית ולחלופין גירושין”.

למה כדאי לפנות דווקא לעו”ד לגירושין בעל נסיון ומומחה בתחום?

התשובה נתונה כבר בהצגת השאלה. בדיוק כמו שנפנה לאדריכל על מנת ל תכנן בניין מהיסודות ועד לגמר , או נפנה לרופא מומחה אם חו”ח בריאותנו תהיה בסכנה, כך גם בעניין הגירושין.

הפנייה המומלצת ביותר הינה לעורך דין שיש לו ניסיון רב בתחום הגירושין , עורך דין מקצועי, שידע לנתב אתכם למצב שבו תסיימו את הפרידה מבן/בת הזוג בצורה המהירה והיעילה ביותר. כדאי לקחת גם בחשבון, כי ככל שהתהליך יהיה קצר ויעיל, כך מן הסתם, הוא יהיה פחות יקר מתהליך שיימשך שנים רבות בבתי משפט.

קיצור התהליך – הוא הדבר החשוב ביותר בדרך הפעולה שלי כעו”ד לגירושין.

קביעת האסטרטגיה בתחילת הדרך היא הדבר העיקרי בטיפול בתיק הגירושין. ברגע שתשרטטו את האסטרטגיה עם עו”ד לגירושין שייעץ לכם וייצג אתכם, תוכלו לקצר את התהליך ולמזער את יכולתו של הצד השני למשוך את הפרוצדורות.

באלו עוד תחומים יכול עו”ד לגירושין לעזור לכם?

משרדי עו”ד לגירושין, וכך משרדנו, עוסקים גם בהכנת הסכמי ממון מסוגים שונים. כמו הסכם נישואין, הסכם מזונות, הסכם הורות משותפת, הסכם חיים משותפים ועוד.

בנוסף לכך, עוסק משרדנו גם בניסוח צוואות, הסכמי הלוואה או הסכמי מתנה לקרובים, הסכמים שבדרך כלל מעגנים את חלוקת הרכוש בחיי האדם ולא רק אחרי לכתו. בנוסף – גם בגישור בין משפחה ובני זוג, ובהסדרה של סכסוכים על ירושה. זאת גם במקרים בהם מדובר בנכסים מורכבים ושליטה בחברות. במיוחד במקרים שהמחלוקות בגין גירושין או ירושה הנן חריפות, דווקא אז עו”ד לגירושין המומחה גם לגישור או פישור יכול לפתור כל מצב וסיבוך הנראה כחסר-מוצא.

לסיכום אפשר לומר, כי בכל הצמתים החשובים בחיים שלכם כבני אדם בוגרים החל מגיל 20 – כשמדובר בהסדרת ענייני רכוש, נכסים וכספים, ולחלופין ביחסים בין-אישיים – מי שיכול לבוא לעזרתכם, הוא לא אחר מאשר משרד עו”ד לגירושין.

במשרדנו נשמח לעזור לכם לעבור את כל הדרך – החל משלב ההתלבטות, בהמשך להחלטה ולתכנון הצעדים הנדרשים ועד להגעה לפתרון התפור לפי מידותיכם – תוך כדי מזעור הנזקים שבתהליך הגירושים או הפרידה.

אורנה זק, עו״ד.