אודותיי

במהלך חיינו אנו נתקלים לא אחת ברגעים בהם כל החלטה שניקח, יכולה להשפיע על עתידנו. ההחלטה להינשא, לפרק משפחה, להביא ילד לעולם או לרכוש נכס, הם רק חלק מאותם מצבים בהם הכנה מוקדמת, יכולה למנוע חיכוכים בעתיד.

אורנה ז”ק עורכת דין בתחום האזרחי, מקרקעין ומגשרת לענייני משפחה. הינה בעלת משרד עצמאי הפועל נאמנה למעלה מ-25 שנים ומלווה את לקוחותיו בכל צעד במהלך הדרך עם נסיון של שנים רבות כדירקטורית בחברות ציבוריות המתמחות במקרקעין. המשרד ממוקם בתל אביב.

היכולת לראות רחב וקדימה הנשאבת מנסיון רב שנים, היא המאפשרת לנו להניח את היסודות להסכם הוגן, העונה על צרכי שני הצדדים, מבלי להיגרר לעימותים ארוכים הגזולים זמן, משאבים ואנרגיה”

בין שירותינו

עורכת דין אורנה זק רואה מעבר להסכם

“לאחר שנים של עבודה בשטח, ברור לי כי כאשר מנסחים הסכם משפטי, חשוב קודם כל לראות את האדם שבסיטואציה ואיך הסכם זה ישפיע על חייו. לא פעם הקושי להתקדם ולהסכים נובע מהתבצרות בעמדה ומחוסר יכולת לקיים דיאלוג פורה.

לפיכך, במקרים בהם יש צורך, פועל משרדנו בשיתוף מלא עם פסיכולוגית טיפולית ורואה חשבון, כך שבאי ההסכם מקבלים מענה מלא ומקצועי בליווי רגשי, המאפשר לראות את הדברים מנקודת מבטו של האחר, בד בבד עם סוגיות פיננסיות, הנחשבות לקרקע בעייתית בכל הסכם במיוחד שמדובר בחלוקה של חברות או עסקים שונים”

ייצוג בעסקאות מקרקעין, עושים את הדברים נכון ואחרת!

משרד אורנה ז”ק מעניק טיפול מלא בייצוג בעסקאות מקרקעין, החל משלב הצעת הנכס ועד לחוזה הסופי, בין אם מדובר בטיפול בנכסים כחלק מהסכם גירושין או נישואין או כחוזה מקרקעין בפני עצמו.

למרות שרוב האנשים פונים אל עורך דין למקרקעין רק לאחר מציאת רוכש לנכס, משרד אורנה ז”ק מאפשר התחלת טיפול לפני מציאת הרוכש ומעמיד לרשות לקוחותיו שירותים של “staging”, אשר תפקידם לעצב, לשדרג ולהכין את הנכס לקדם המכירה, על מנת להעלות את שוויו בקרב לקוחות פוטנציאלים.

“על מנת להימנע מקונפליקטים וחילוקי דעות ולעבור כל החלטה בשלום, אני מזמינה אתכם להיוועץ עם גורם מוסמך ואובייקטיבי. רק צד כזה רואה את התמונה כולה ולוקח בחשבון את כל המשתנים. משרדנו מתמחה בגישור ופישור בין בני זוג בהסכמי נישואין, גירושין, חיים משותפים והסכמים ככלל, במטרה להגיע לעמק שווה ולהפוך כל החלטה לברת ביצוע.”

אורנה זק, עו״ד.